Home > Nieuws > Team Devilfish gaat voor de overwinning in de Millions League Challenge

Team Devilfish gaat voor de overwinning in de Millions League Challenge

Team Devilfish gaat voor de overwinning in de Millions League Challenge
admin

Op maandag 30 januari begon op Partypoker de "Millions League Challenge" waar teams bestaande uit vier personen het tegen elkaar opnamen om er met de eerste prijs vandoor te gaan. Zes teams uit het voorgaande NTKP seizoen namen deel aan de Millions League Challenge die tot 19 maart duurde. Van 30 januari t/m 19 maart vonden er dagelijkse toernooien plaats waar de chips, naast het prijzengeld, verdiend konden worden voor de Grand Final van zondag 26 maart. De eerste prijs? Voor elke speler een ticket in het €5.300,- Partypoker Millions toernooi, wat in april in Engeland georganiseerd wordt. Team DevilFish staat er het beste voor en wij namen contact met ze op om te vragen hoe zij hun kansen inschatten tijdens de Grand Final.

Hoe zat het ook alweer?

Dit zijn de prijzen die te winnen zijn tijdens de Grand Final:

Online Grand Final - Winning team4 x MILLIONS Day 1 Seats£21,200
Online Grand Final - Winning Individual player*1 x MILLIONS Day 1 Seat£5,300
Online Grand Final - 2nd, 3rd, and 4th placed teams12 x MILLIONS Phase 1 Seats£6,600
Online Grand Final - 2nd, 3rd, and 4th placed Individual players*3 x MILLIONS Phase 1 Seats£1,650

Elk teamlid kon chips verdienen voor de "Grand Final". Hoe meer chips, hoe groter je chipstack is bij de Grand Final. Maar om deel te mogen nemen aan de Grand Final op zondag 26 maart, moest je als teamlid in ieder geval 10.000 hebben verzameld. Het komt dus voor dat een team bestaande uit vier personen maar met 2 personen de Grand Final mag spelen als de overige twee spelers geen 10.000 punten hebben gehaald. Team DevilFish speelt met vier personen de Grand Final.

Interview met Team DevilFish

In februari spraken we de zes teams over hun prestaties tot dan toe. Team DevilFish, dat na de eerste week zelfs even de tweede plaats bezette, begon vol goede moed aan het toernooi en dat betaalde zich de eerste week direct uit. Daarna ging het even wat minder, maar zij herstelden zich goed en zijn uiteindelijk op een keurige 13e plaats geëindigd. De spelers gaan dan ook vol goede moed de "Grand Final" in. Jullie begonnen de Millions League Challenge uitstekend met een paar mooie resultaten. Daarna vielen jullie wat terug. Hoe is het de laatste weken verlopen? In het begin boekten we een aantal mooie resultaten zoals ook te lezen is in het verslag van vorige maand. Helaas ging het daarna wat minder, maar wij lieten ons hierdoor niet uit het veld slaan en zowel Danny, Menno, Richard als Ricardo hebben daarna een aantal mooie resultaten behaald. Vooral Danny wist vrij constant flink wat punten binnen te halen net zoals Menno die over het algemeen vrij goed speelde en heel wat belangrijke punten wist binnen te halen. Datzelfde geld overigens voor Richard en Ricardo, het is dan ook een echte team prestatie geweest. Tijdens de Millions League Challenge spraken we elkaar regelmatig over hoe we de punten het beste binnen konden halen. We zijn dan ook erg trots op resultaat! We speelden zodra we konden spelen, met name in de avond. Van een echte voorbereiding was geen sprake, we speelden gewoon ons beste spel en deden dit natuurlijk erg serieus. Al snel bleek dat er naast de dagelijkse toernooien van de Millions League Challenge ook nog "bonuspunten" verdiend konden worden door bepaalde challenges te voltooien. Hebben jullie hier veel gebruik van gemaakt?  Wij hebben geprobeerd zoveel mogelijk punten binnen te halen. Dat hield in dat we ook veel "bonuspunten" moesten halen om met een mooie chipstack de Grand Final te kunnen spelen. We hebben vrijwel alles gespeeld en zoals te zien is in de eindstand (onderaan dit bericht) is ons dat redelijk goed afgegaan. We speelden echt om te winnen en hebben met zijn allen veel punten gehaald. Vooral in de laatste week hebben wij veel gespeeld. De laatste week was een bonusweek waar dubbele punten verdiend konden worden en dat was dus erg interessant om te spelen. Jullie zijn 13e geworden en mogen met alle vier de spelers de Grand Final spelen. Hoe schatten jullie je kansen in? We schatten onze kansen redelijk tot goed in. We zijn nu ook hoog geëindigd, dus waarom zouden we de finale niet kunnen winnen? We gaan er vol voor! We hebben een bepaalde tactiek voor de finale die hopelijk goed gaat uitpakken, maar die houden we nog even voor onszelf. We willen de concurrentie immers niet wijzer maken dan ze al zijn.  Jullie hebben jullie doel: “Het ONK Poker op de kaart zetten en als hoogste eindigen van de NTKP teams” gehaald. Hebben jullie ambities om na dit toernooi nog vaker deel te nemen aan “team toernooien”? Ja natuurlijk gaan we door! Zoals je ziet is het ons live gelukt om vierde te worden tijdens het Nederlands Team Kampioenschap Poker en online hebben we nu ook een mooi resultaat neergezet. Het voelt dus goed om hiermee door te gaan en we zijn allemaal ontzettend gemotiveerd. Zowel individueel als team gaan wij in de toekomst nog veel meer toernooien spelen. Het zou natuurlijk geweldig zijn als wij in de toekomst nog een keer gesponsord worden, dat speelt toch iets makkelijker maar de ambitie om als team door te gaan is er hoe dan ook. Slotwoord team DevilFish: Wij; Menno Immers, Richard Hanique, Danny Hanique en Ricardo op der Heijdje willen iedereen bedanken voor deze mogelijkheid! 

Volledige stand

TeamTotal ChipsEligible PlayersOnline Final Chip Stacks
Supersaunics5651504141288
Three withered peasants and a turbo farmer5089504127238
Sifa Clan4928754123219
Drunkin Donuts4552754113819
PlodderMix4501754112544
Dungarvan DPPs238350459588
Five Dollar Shake206000451500
The Ninja Turtles194425364809
DTD200167975355992
There was an English man, an Irish man, a Welsh man and a Scouse123500430875
Three Magpies117425429357
I CANT FOLD QQ PRE1040001104000
NTKP 4: DevilFish99675424919
Howyoulike-menowwwwwwww85150328384
Fauskevip79025239513
Team JakBack78400326134
Boss Bitches74350324784
Nick Todds Foreign Underpaid Farming Workforce68325234163
THS DINGO STARS59175319725
NTKP 6: Flying Freerollers43625221813
If Trump won, why couldnt we?
Joesmob36550218275
Team Booooooom34225217113
The Pheasant Pluckers30900130900
NTKP 1: The Macau Regulars29675214838
Fishoux29000129000
FlowerArrangers20450210225
DTD Social Networkers19050119050
Misfits18925118925

 

Deel via TwitterDeel via FacebookDeel via WhatsAppPagina-URL kopiërenURL gekopieerd

TOP ONLINE POKER ROOMS

GGPoker

Stortingsbonus
tot €250,-

Unibet - Legaal aanbod van online poker en casino in Nederland

BONUS

Playthrough
tot €250,-

Holland Casino Online Poker - Veilig en Verantwoord spelen!

BONUS

€250,- Bonus of

€100,- Pakket

TOP ONLINE CASINO'S

CASINO777

BONUS

100% tot €250

BetCity - Vertrouwd Nederlands wedden op sport en online casino!

BONUS

€100,- aan

Free Spins!

Kansino Casino - Ja, ja! Hét online casino!

Ja, ja!
Hét online casino
van Nederland.

Word lid van de ONK Poker Community