Finalisten ONK Poker 2019

Finalisten ONK Poker 2019

FINALISTEN ONK POKER 2019 

182 pokerspelers uit Nederlands strijden op zaterdag 6 juli 2019 om de winnaar van het Open Nederlands Kampioenschap Poker 2019 te worden. Bekijk hier de lijst met alle finalisten. 

Benieuwd naar de uitslagen van alle voorrondes en halve finales? Bekijk hier alle uitslagen van het ONK Poker 2019

 

Voornaam: Achternaam: Woonplaats:
Mart Oude Avenhuis Albergen
Nick Nietveld Almere
Jasper Bakker Alphen aan den rijn
Alberto Aramake Amsterdam
Dwight van West Amsterdam
Mark Iske Amsterdam
Armand Born Anna Paulowna
Jolanda Van der Kolk Apeldoorn
Manfred Jansen Apeldoorn
Patrick Van der schief Apeldoorn
Sergio Soda Fuentes Arcen
SERGIO SODA FUENTES Arcen (Limburg)
Kris Koenders Arnhem
Nynke Ruinard Arnhem
Terry Kroone Assendelft
kees tak bergen op zoom
Ron Moerer Bergen op Zoom
Martijn De Ruig Beverwijk
Astrid Wijbenga Bilthoven
Almar de Bruijn Borculo
Danny Nijland Borculo
Edwin Tragter Borculo
Gerard Verrijdt Breezand
Henri Nel BUNSCHOTEN
Richard Van Puymbrouck Burcht (België)
Harold van der Molen Burgum
Jan Grobben Culemborg
Roel Reinders Culemborg
Michel Verkruijssen de Meern
Ed Hoogland Den Haag
Peter Van Wolferen Den Helder
Matthijs Hoogenhout Diemen
Ruud Pereboom Diemen
peter van der mark Dinxperlo
Gerbena Poorteng Dokkum
Mauri Balistreri Dordrecht
Willem Lagendijk Dordrecht
Harm Schroor Drachten
Bas Deben Dronten
Menno van Dalen Dwingeloo
Andre Zoet Edam
Loes Daal Ede
Willem Lepelaars Eersel
Rene Houtman Egmond Binnen
Willem Groels Eindhoven
Gerson Trul Elburg
Hendrik Veltrop Emmen
Martijn Hoekstra Emmen
Rolf Kok Emmen
Michal Danilowski Emmer-Compascum
Hilal Sufyan Enschede
Elly Jonkers Ermelo
Wilco de Boer Ermelo
Konah Koster Etten-Leur
Vanessa Den Hollander Fijnaart
Jordy Engelen Geldrop
arne de kindt graauw
Michiel Kloezen Groningen
Adriaan de Boer Grou
Johan Wisselo Haarlem
Odartey Van Der Puye Hallum
Hans Verhoog Harderwijk
johan huisman harderwijk
Mike Holtkuile Heerhugowaard
Pawel Lukasiak Heerhugowaard
Stanley Kooij Heerhugowaard
Dylan Rustwat Hendrik ido ambacht
Yvo Nieuwenhuijzen Hierden
Hans-Mark Visser Hoenderloo
Erik Blom Hoogkarspel
mitchel rutten ijmuiden
bart bruins kalmthout (B)
Mark Elshof Kilder
Rody Neijsen Kortenhoef
Jeroen Van den berg Krommenie
Kenneth Postema Kudelstaart
Martin van Meel Langeweg
Rober Van Oers Langeweg
Zico van Oers langeweg
Marlon Rinaldo Wijngaarde Leeuwarden
Ruurd Nauta Leeuwarden
Mark Dellepoort Leiden
David Van der blom Lelystad
Michael Foo Lelystad
Rob Bordewijk Lelystad
Tom Stroobach Lelystad
Manon Eiselin-van Velzen Lemmer
Vico Duisings Lent
Bjorn Domhof Lichtenvoorde
Daniel Roukema Maarssen
Nick Veenendaal Maarssen
Nico Veenstra Maarssen
michael schaak makkum
Joeri van der Bovenkamp Middelburg
Leslie Beijer Mijdrecht
Melvin Olierook Moerdijk
Kees Valstar Naaldwijk
Pjotr Behrtel Naaldwijk
Patrick Lohuis Nieuw-Dordrecht
Dennis Groen Nijkerk
Mats Hegman Nijmegen
Brando Kamp Nijverdal
Davey Pattipeilohij Noord-scharwoude
Roy De Heer Noordwijk
Vincent ROOS Noordwijk
Darijo Juresic Nunspeet
Mohamud Ali Oirschot
Ruud Sleypen oost souburg
Richard Willart Oosterhout
Ben Schot Ossendrecht
Martijn Gerrits Ottersum
Sjoerd Jacobs Ottersum
Frans Serlier Oude Wetering
Casper Donze Oudewater
Esther Donze Oudewater
KP Steigstra Oudewater
Ron Van gorselen Papendrecht
John van Rietschoten Purmerend
Robin Halderman Purmerend
Roel Bosma PURMEREND
Alexander Van der Geest Roelofarendsveen
Jelco Michielse Rossum
Danny Koehoorn Rotterdam
Fatih Buyuksahin Rotterdam
Jona Eekhout Rotterdam
Leroy Pors Sint Maartensdijk
Stefan Kerk SINT-OEDENRODE
Glenn Koster Sleeuwijk
Andy de Bruin Sliedrecht
Otto Jan Leeverink Sliedrecht
Ebygaine de Beer Son en Breugel
Rutger van Vlijmen Spijkenisse
Giel Van de Poll Spoordonk
Pim Van Rooij Steenbergen
Janneke van Veldhoven Terheijden
jeffrey willeboordse tholen
Bram Kuijpers Tilburg
Rob de Langen Tilburg
Teun Van Osta Tilburg
Timo Van Eijkeren Udenhout
Wendy Wagemans Utrecht
Frank Van polanen Valkenburg zh
Alexander Koetje Valthermond
Jakob Kerkhoff Valthermond
Enrico Zondag Vianen
Romy Heesen Vianen
Dennis Oomes Vlijmen
Nico Schmidt Vlissingen
Martin Twiest Vriezenveen
Adam Stam Waalwijk
Gon Wassenaar Wagenberg
Ferry Hakstege Wageningen
Norbert Mommers Weelde
Frank Frenken Weert
Joep Janssen Weert
Jessica Bierkens Willemstad
Ronald Den Hollander Willemstad
Sanne van Gend Willemstad
Cemil Sucu Winschoten
Pascal Schwegler Woerden
Sandra Van Beek Woerden
Remco Wint Wognum
Luut De Jong Woudsend
Bastiaan Bankert x
Heert Tolhuis x
Johan Slingerland x
Pieter Faas x
Marco Borst Zandvoort
Rene De Vrind Zandvoort
Simone Buse Zandvoort aan Zee
Ben Wolterbeek Zevenbergen
Shyaam Gajapersad Zevenbergen
Sam van Eenige Zierikzee
Jesper Van der heijden Zoetermeer
Nico Ladru Zoetermeer
William de Veld zoeterwoude
Geo Brussaard Zutphen
Eric den Brave Zwaag
Jordy van Buren Zwijndrecht
Roy Ham Zwijndrecht
Stefan Werner Zwijndrecht
Sebastiaan Haverkate Zwolle